Kosmetologia

❌Jak pozbyłam się przebarwień?

Moja historia…????Zajęło mi to ponad miesiąc, ale zabiegi robiłam raz w tygodniu.U mnie wystarczyła kuracja wysokoprocentowym kwasem kojowym, laktobionowym z arbutyną. Skuteczność tej terapii możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach.

W kontekście przebarwień zalecamy połączenie rożnej kombinacji kwasów z mikronakluciami. Posiadamy sprawdzone receptury i kombiancje, które działają.

Zawsze zalecana jest seria. Po kilku zabiegach można wprowadzić jedną zmienna, aby uniknąć efektu adaptacji na bodziec.✔️Bazujemy na mieszance kwasów, Retix C, estGen, PRX. Wszystko w określonych schematach i wariantach. Zabiegi te????również swietnie działaj w przypadku terapii blizn. Potrzebujesz konsultacji? Zapraszamy do kontaktu.

Umów się!
Kompleksowe zabiegi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej stworzone zostały z myślą o kobietach, które pragną w naturalny sposób zadbać o swoją skórę, tak aby była gładka, jędrna i dłużej młoda.

Masz problem ze swoją skórą ? Dokucza Ci tradzik ? Masz kaszkę ? grudki ?

?

Skorzystaj z konsultacji

Kontakt 517371527

Tylko regularne wykonywanie odpowiednio dobranych zabiegów do potrzeb Twojej skóry, a także odpowiednia profesjonalna pielęgnacja, pozwolą Ci osiągnąć wymarzony wygląd.

Skuteczna walka z przebarwieniami skóry oraz bliznami po oprzeniach, operacji.

Biorewitalizacja skóry bez użycia skalpela

PRX

33% TCA (kwasu trójchlorooctowego), 5% kwasu kojowego oraz H2O2 (nadtlenku wodoru). PRX-T33® to metoda biorewitalizacji skóry bez igieł, która została stworzona we Włoszech przez dr Rossanę Castellana i objęta patentem światowym po 10 letnich klinicznych badaniach doświadczalnych.

Mechanizm działania- działanie dotyczy skóry właściwej, każde działanie  w sięgające skóry właściwej zadziała na fibroblasty ?zastymulowane firbroblasty zwiększą produkcję: kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego, czyli wszystkiego co związane z  procesami starzenia się skóry-stąd przy działaniu na skórę właściwą, uzyskujemy spektakularne efekty  odmładzające i spłycające zmarszczki mimiczne.

  • TCA 33% – bez uszkodzenia skóry, stymuluje czynniki wzrostu fibroblastów, które dzięki H2O2 uzyskują  większe powinowactwo do określonych  receptorów.
  • Kwas kojowy 5% i H2O2 – mają działanie rozjaśniające i wyrównujące koloryt skóry

Żeby uzyskać jeszcze lepsze efekty, PRX wprowadzamy za pomocą mikronakłuć przy zastosowaniu dermapena,

Zabieg wykonywany jest przez kosmetologa.

Koszt 350 zł, zalecana seria 5 zabiegów.

W okresie wiosenno-letnim, zabieg można wykonywać bez mikronakłuć. Preparat sam w sobie nie ma działania fotouczulającego.

Warto pamiętać, że wszelakie inne zabiegi odmładzające? typu Kobido ( japoński lifting twarzy) będą potęgować  uzyskane efekty.

Kwas glikolowy jest najpopularniejszym alfa-hydrooksydantem. Swoją popularność zawdzięcza szerokiemu spektrum działania jak:niwelowanie zmarszczek, trądziku, przebarwień itd. Jest przy tym bezpieczny, a skóra po jego zastosowaniu szybko ulega gojeniu. Nawet w największych stężeniach wywołuje jedynie powierzchowny peeling.

Dodatkowo kwas glikolowy za sprawą tego, że zatrzymuje wodę w warstwie rogowej naskóra, działa nawilżająco.

Kwas kojowy niezwykle skuteczny w walce z przebarwieniami np. ostudą. Zmniejsza hiperpigmentację poprzez bezpośrednie oddziaływanie na enzym tyrozynazę i tym samym hamuje proces melanogenezy w skórze

W połączeniu z kwasem laktobionowym i arbutyną ( o podobnym działaniu) uzyskujemy spektakularne efekty w rozjaśnieniu i likwidacji przebarwień.

Etapy zabiegu:✔️Złuszczenie odpowiednio dobraną kombinacją kwasów✔️Neutralizacja✔️Wprowadzenie substancji aktywnych z serum rozjaśniającego zawierającego białą fasolę, przy zastosowaniu fali ultradźwiękowej✔️maska rozjaśniająca

Borykasz się z plamami na twarzy? Zobacz efekty po terapii kwasem kojowym!

Koszt zabiegu 220 zł

Profesjonalne zabiegi na bazie produktów estGen- inżynieria tkankowa, cena za zabieg od 250 zł.

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji.

Zobacz efekty

Oczyszczanie manualne, sonoforeza, ampułka, maska algowa 220 zł

Eksfoliacja kwasami, sonoforeza, ampułka, maska algowa 220 zł

Oczyszczanie wodorowo-tlenowe 250 zł

Mezoterapia mikroigłowa z kwasami lub mikrodermabrazją 250 zł

Masaż Kobido

Naturalne Odmładzanie

Facemodeling Kobido jest już dostępny w gamie naszych usług.

Podczas masażu zostaną wykorzystane następujące etapy:

Terapia mięśniowo-powięziowa twarzy szyi i dekoltu

Drenaż limfatyczny? efekt zmniejszenie opuchlizny twarzy

Masaż relaksacyjny

Terapia intensywnie liftingująca

Efekty są magiczne wystarczy tylko powtarzać masaż co kilka tygodni, aby móc opóźnić procesy starzenia się skóry, a przede wszystkim w naturalny sposób odjąć sobie lat

Dużym plusem jest na pewno to, że przy Kobido praktycznie nie ma przeciwwskazań ( wyłączając ogólne przeciwwskazania do masażu jako takie)

To jest plus dla tych osób, które ze względu na powyższe nie mogą skorzystać z medycyny estetycznej. Albo po prostu nie chcą jeszcze na tym etapie i pragną opóźnić jej wdrożenie.Natomiast dla tych kobiet, które stosują medycynę estetyczną, Kobido jest doskonałym uzupełnieniem.

https://wkielcach.info/w-czasie-wolnym/dlaczego-warto-skorzystac-z-masazu-kobido-rozmowa-z-aleksandra-necel-koziol/

Pytania? Zapisy?☎️517371527

EFEKTY SERII KOBIDO

Zabiegi wyszczuplające na ciałoendermologia

Endermologia Brzuch uda pośladki za jedyne 180 zł umów wizytę !

Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą analizą Twojej skóry, a także podczas wizyty otrzymasz od nas profesjonalne doradztwo z zakresu codziennej pielęgnacji dostosowanej do Twoich potrzeb.

Napisz lub zadzwoń do nas!

ul. Klonowa 55/35 Kielce

tel. 517371527