O nas

Purezento? to po japońsku prezent. Inspiracją do wyboru tej, a nie innej nazwy stała się książka o tym samy tytule.?Książka opowiadająca o sztuce naprawiania złotem, dosłownie i w przenośni.???W naszym instytucie mówiąc mateforycznie ” naprawiamy złotem” wykonując liczne zabiegi: na ciało oraz twarz. To wszystko ma na celu poprawę: zdrowia, wyglądu, a przede wszystkim samopoczucia.☘️☘️☘️Klonowa 55/35, wejście B, 3 piętro.☎️517371527

Jesteś w dobrych rękach????

⤵️⤵️⤵️⤵️
https://purezento.pl
Poniżej wywiad udzielony dla Echa Dnia.

Zapraszamy do lektury ⤵️
https://plus.echodnia.eu/swietokrzyskie/purezento-instytut-spa/ar/c6-15506911?fbclid=IwAR3eXdlyZLeuqeG-kxxFd9FQIhqs7Q3xwd785SJid5CY0Ym88nRzDtLimnc

Audycja Radiowa:

http://www.emkielce.pl/audycje-radiowe/wybierz-orientalny-relaks

Purezento w mediach:

https://wkielcach.info/w-czasie-wolnym/dlaczego-warto-skorzystac-z-masazu-kobido-rozmowa-z-aleksandra-necel-koziol/

Aleksandra- właścicielka, magister fizjoterapii, dyplomowana kosmetyczka, szkoleniowiec branży Spa&Wellness, założycielka ogólnopolskiej Akademii Masażu.

Masaży orientalnych uczyłam się nie tylko w Polsce, ale również podczas jednej z podróży po Indiach.

Teraz wiem, że mogę dzielić się tym doświadczeniem z innymi i razem z zespołem tworzyć magię tego miejsca, tak aby każdy pobyt, był dla klientów/klientek niezapomnianym przeżyciem.

Nasza ekipa:

Karolina jest magistrem fizjoterapii i certyfikowaną kosmetyczką. Jest również pasjonatką zdrowego odżywiania i ekspertką od problematycznych cer.

Ania jest diagnostą laboratoryjnym, chemikiem oraz jest certyfikowaną kosmetyczką, a także masażystką. Z ukończonymi kursami z masaży orientalnych.

Paulina jest magistrem kosmetologii i certyfikowaną Terapeutką Spa.
Ma na swoim koncie wieloletnie doświadczenie w pracy
w SPA, a także przebyte liczne kursy z wszelakich masaży orientalnych.